אודות 2018-05-01T06:43:56+00:00

אודות החברה

החברה מתמחה באיתור, הקמה והתקנה של מערכות סולאריות מסחריות וביתיות

אודות החברה

פפו חשמל חינם בע"מ מובילה את תחום האנרגיה הסולארית בישראל ומעבר לים. החברה הוקמה באוקטובר, בשנת 2010 מתוך מטרה ברורה – לאפשר ללקוחותיה ליהנות מאנרגיה זמינה שהעניק לנו הטבע. לשם כך, החברה השקיעה ומשקיעה מאמצים רבים ושנים של מחקר, פיתוח וייצור של מערכות מקובעות.

החברה הנה בבעלות קבוצת נקש וחברת אנרגיה סולארית לישראל, ועד היום התקינה אלפי מתקנים בארץ ובחו"ל.
החברה מעניקה את שירותיה עבור הסקטור הציבורי והפרטי ומבצעת את התקנת המערכות הסולאריות במבנים ציבוריים, מחסנים, מרכזי קניות, לולים רפתות וגם בגגות של בתים פרטיים. ההתקנות הנעשות הן של כ-40 מגה וואט ובכן פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובחו"ל.

החברה מתמחה באיתור, הקמה והתקנה של מערכות סולאריות מסחריות וביתיות החל משלב התכנון האופטימלי, דרך קבלת ההיתרים ואישורים הדרושים לביצוע הכוללים את התיאומים הנדרשים אל מול הרשויות וחברת החשמל בפרט, וכלה בשלב הסופי של התקנת המערכת. צוות החברה מכיל עובדים מומחים בתחומם ובהם מהנדסים, אנשי שירות, מתקינים ועוד. כולם מביאים ניסיון רב של שנים בכדי לאפשר ללקוחותינו ליהנות ממקצועיות בלתי מתפשרת.

חברת פפו חשמל חינם משקיעה את מירב מאמציה בפיתוח טכנולוגיות חדשניות ביותר הממקסמות את הפרודוקטיביות של הפארק הסולארי, וכל זאת על מנת לוודא שהמשקיעים מקבלים תשואה מצוינת עבור השקעתם. החברה פועלת בתחום התכנון, ייצור, התקנה ושירות של מערכות קטנות, בינוניות וגדולות ומציעה בנוסף לזה, ייעוץ בתכנון, בחינה ואף גם שירות למוצרים בתחום המתחדש של מערכות האנרגיה.

פפו חשמל חינם הנה בעלת ידע ויכולות לבצע פרויקטים איכותיים ברמת גימור גבוהה ביותר בזמנים ובתפוקות שיקבעו. החברה יודעת לתחזק ולשמור על רמת תפוקת המערכות לאורך זמן, תוך מתן אחריות מלאה לביצוע הפרויקטים ובכן תחזוקה שוטפת של מוצריה. לאורך כל הדרך צוות החברה מסייע במתן מענה יעיל ומקצועי ובמזעור עלויות האחזקה.

בין לקוחותינו:

לפרטים נוספים, צרו קשר